O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Zaufaj firmie z blisko trzydziestoletnim doświadczeniem w branży

Kuchta24 to rodzinna firma, funkcjonująca już od lat 90. Wywodzimy się z Opoczna, które jest polską stolicą przemysłu ceramicznego. Na początku skupiliśmy się tylko na dostarczaniu najlepszej jakości płytek do kuchni i łazienek, jednak szybko rozwinęliśmy swoją działalność o design wnętrz czy produkcję mebli. Teraz dysponujemy własnym parkiem maszynowym, ekipami remontowymi, współpracujemy też z doświadczonymi architektami i projektantami.

W naszej karierze współpracowaliśmy już z licznymi podmiotami prywatnymi oraz publicznymi. Każdy partner może liczyć u nas na szybką, profesjonalną obsługę i korzystne ceny. Zajmowaliśmy się już aranżacją budynków episkopatu polski, stacji warszawskiego metra, basenami, hotelami i lotniskami. Nasz zespół to wielopokoleniowa mieszanka specjalistów, uczących się od siebie i kompleksowo współpracujących po to, by zapewnić jak najlepszy efekt końcowy.

Magazyn

Nasz magazyn płytek jest jednym z największych w Polsce centralnej. Zaopatrujemy się w wyroby ceramiczne pochodzące z całego świata. Producenci dystrybuowanych przez nas towarów pochodzą m.in. z Polski, Włoch, Indii czy Chin.

Park maszynowy

Nasza firma nie poprzestaje na dystrybucji. Posiadamy też nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Własna stolarnia pozwala nam na produkcję mebli, drzwi czy nawet pełnej zabudowy kuchennej według naszego projektu. Możemy stworzyć meble na wymiar – dla każdego klienta indywidualnego oraz inwestycji.

Nasz zespół

To spójna drużyna składająca się z projektantów, architektów, opiekunów inwestycji, operatorów maszyn, wytrwałych pracowników magazynowych i ekipy montażystów. Działają oni na terenie całej Polski i zapewniają, że wnętrza są dokładnie takie, jak wymarzyli sobie nasi klienci.