O nas

Jako firma rodziny Kuchtów, od początku lat 90 tych zajmujemy się designem i wykańczaniem wnętrz.

W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się głównie ceramiką i płytkami ceramicznymi. Nie bez znaczenia jest Nasza lokacja, firma bowiem wywodzi się z Opoczna, centrum ceramicznego Polski. Branża ta nadal jest najbliższa Naszemu sercu, jednak od lat 90 tych tak jak w całym kraju zmieniło się sporo również u Nas.

Profesjonalizm

Od aranżacji basenów, stacji Warszawskiego metra do parku fontann, budynków episkopatu Polski, hoteli, lotnisk. Partnerzy indywidualni, skarb państwa, duży i mniejszy biznes, każdy partner, każdy klient może liczyć na profesjonalną i fachową obsługę. To wszystko dzięki Naszemu wspaniałemu zespołowi wśród którego znajdziemy osoby które od początku działalności są z Nami, jak również młodych i ambitnych członków zespołu którzy pod okiem starszych kolegów dostarczają naszym partnerom najlepszą usługę.

Doświadczenie i Kreatywność, te dwa słowa najlepiej oddają cechy Naszego przedsiębiorstwa.

magazyn

Obecnie  Kuchta24 oraz firma matka FH Irena to nie tylko jeden z największych magazynów ceramicznych w centralnej Polsce ale również najnowocześniejszy stolarski park maszynowy dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wyszukane i ambitne projekty. 

park maszynowy

Nie tylko urządzamy łazienki ale dzięki Naszej stolarni, projektujemy i wykonujemy kuchnie, szafy, drzwi czy tapicerki. Najnowocześniejszy, meblarski park maszynowy który uruchomiliśmy w Opocznie jest przeznaczony do tworzenia mebli pod wymiar dla każdego klienta i każdej inwestycji.

Nasz zespół

Wśród Naszego zespołu znajdziecie architektów, designerów, opiekunów inwestycji, operatorów maszyn stolarskich, wytrwałych pracowników magazynu i oczywiście drużyny montażystów którzy na terenie całej Polski i za granicą dzielnie realizują Naszą wizje Twojego Wnętrza.

 

Jeśli więc szukasz firmy wykończeniowej, płytek ceramicznych, mebli lub po prostu pięknego nowego wnętrza zrealizowanego przez doświadczonych profesjonalistów to jesteśmy partnerem dla Ciebie.