Jak to działa

Skorzystaj z indywidualnych usług w zakresie
projektowania i urządzania wnętrz

Wiemy, że stworzenie idealnego mieszkania, w którym Ty i Twoja rodzina będziecie czuli się dobrze to prawdziwe wyzwanie! Dużo łatwiej jednak będzie sobie z nim poradzić, jeśli na straży będzie stał wykwalifikowany i działający kompleksowo zespół składający się z projektanta i współpracującej z nim ekipy montażowej. Misją naszej firmy jest zapewnić Ci wszelkie wsparcie bez rujnowania domowego budżetu – bo chcemy, żebyś wrócił do nas z następnymi projektami.

30 lat na rynku

Podczas naszej blisko 30-letniej działalności, nauczyliśmy się, że realizacja musi odzwierciedlać indywidualne gusta lokatorów. Obycie z różnymi typami klientów pozwala nam na połączenie estetycznych akcentów z praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne funkcjonowanie.

pomysł
projekt
realizacja

Zapraszamy

Proces realizacji zaczynamy od projektu i wizualizacji a kończymy na całkowitej realizacji wnętrza. Nad całością czuwa osobisty opiekun każdej inwestycji który pomaga i realizuje cały proces.

Wybierz kilka zdjęć, które pozwolą nam wstępnie określić twoje preferencje. W wiadomości załącz również rzut projektu mieszkania, domu lub lokalu.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą opiekun projektu, który prześle Ci wstępne wizualizacje.

Odbędziesz spotkanie z opiekunem projektu, który wykona pomiary w miejscu realizacji. Zespół architektów projektuje i wizualizuje twoje wnętrze.

Realizacja. Rozpoczynamy prace monterskie i stolarskie.